Hakkımızda

   2008 yılında kurulan ERKE GÖZLÜK VE SAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ perakende sektöründe dalında başarılı geçmişi ile Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer almakta ve Türkiye’nin lideri olma vizyonuyla hareket etmektedir.

   ERKE, gözlük ve saat satışına yönelik gelişmelerini 80 noktada departman storelarda corner sistemi ile ve kendi sahip olduğu mağazalarında perakende pazarlama olarak sürdürmektedir.

   ERKE, kurumsal yapısı ve bu yapıyı ortaya çıkaran bilgi teknolojilerini çağımıza en uygun şekilde takip eden ve kullanan, insan kaynağı gücünün önemine inanarak merkez ve satış kadrolarını donanımlı çalışanlardan tercih ederek kurum içi eğitimlere de önem veren, finansal kaynaklarını nokta sayılarını artırmak amaçlı yeni yatırımlara yönlendiren, aktif, değer yaratan bir kurum olma yolunda inançlı yürüyüşünü sürekli geliştirmektedir.

   ERKE, kurulduğu günden bu yana tüm ilişkilerinde  (Müşteri, üretici, tedarikçi, finans ve devlet kurumları vs.) çalışma hayatının genel kabul görmüş ilkelerine aşırı hassasiyetle yaklaşarak dürüstlüğü ve güvenirliliği konusunda çok çok olumlu bir imaj geliştirmiş ve tüm piyasa aktörlerince sadece kefaletli ilişkilere layık görülmüştür.

   ERKE, kurucu ve yöneticilerinin önderliğinde kaliteli ve eğitimli kadrolarıyla birlikte genel kuruluş amaçları doğrultusunda dalında lider olma hedefini bundan sonraki dönemlerde de en arzulu bir şekilde devam ettirecektir.    

www.erkeoptik.com ©